Marrëdhënia sekrete me Whitney Houston, mikja e saj publikoi fakte që tronditën të gjithë

| 16:17
SHPËRNDAJE

Ajo gjithnjë do të mbahet mend gjatë për vokalin e saj drithërues. Ikona e muzikës, Whitney Huston shënon sot 7 vite nga vdekja e saj.

Mikesha e saj e ngushtë, Robyn Crawfor publikoi një autobiografi me të cilën i tronditi të gjithë. Ajo rrëfeu marrëdhënien e fshehtë me divën e muzikës, duke pohuar kështu se mes tyre ka patur më shumë seç dukej e dihej.

“Ne donim të ishim bashkë përgjithmonë, por pasi Whitney firmosi një kontratë të rëndësishmë diskografike, vendosi t`i jepte fund lidhjes. Diva, që atëherë nuk ishte bërë ende e tillë, i dhuroi mikes së saj një bibël, e i tha se nuk mund të kishin më raporte intime. Nëse njerëzit do ta zbulonin historinë tonë, do ta përdornin kundër nesh. Kështu ishin gjërat atëherë, “ thotë Robyn.

Shoqëria e tyre filloi për herë të parë në vitin 1980 në një kamp veror në New Jersey, Robyn 19 vjeç dhe Whitney 17.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.