Marjk është rikthyer me ish-të dashurën? Pamjet që bënë fansat të dyshojnë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Të gjithë e njohin ish-të dashurën e reperit të njohur Majk, Majlinda Zekën, me të cilën ai ka edhe një djalë, Roanin.

majka

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, Majk dhe Majlinda kanë treguar se nuk kanë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Por së fundmi ata i kanë habitur të gjithë teksa janë parë së bashku.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/marjk-eshte-rikthyer-me-ish-te-dashuren-pamjet-qe-bene-fansat-te-dyshojne-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.