Marjk është rikthyer me ish-të dashurën? Pamjet që bënë fansat të dyshojnë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Të gjithë e njohin ish-të dashurën e reperit të njohur Majk, Majlinda Zekën, me të cilën ai ka edhe një djalë, Roanin.

majka

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, Majk dhe Majlinda kanë treguar se nuk kanë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Por së fundmi ata i kanë habitur të gjithë teksa janë parë së bashku.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/marjk-eshte-rikthyer-me-ish-te-dashuren-pamjet-qe-bene-fansat-te-dyshojne-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakZe Maria ndjek kombëtaren: Fitore me cinizëm, Panuçin e kam…
Artikulli tjetërVideo/ Ndeshje përgatitore përpara Shqipërisë, por Skocia “shkatërrohet” nga Belgjika

S'KA KOMENTE

Comments are closed.