Marijuanë e kokainë në makinë, arrestohet reperi i famshëm që bashkëpunoi Elvana Gjata

SHPËRNDAJE

Reperi i njohur Ty Dolla $ign ka përfunduar në prangat e policisë, pasi thuhet se iu gjet marijuanë dhe kokainë.

elvanaa

Ai u bë i njohur për të gjithë shqiptarët sidomos pas bashkëpunimit me këngëtaren Elvana Gjata te kënga “Off Guard”.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/marijuane-e-kokaine-ne-makine-arrestohet-reperi-i-famshem-qe-bashkepunoi-elvana-gjata/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.