Mançester Siti, “tregu ” i preferuar i futbollit në kontinent. Guardiola i mbyll derën PSG-së për yllin e skuadrës

| 18:06
SHPËRNDAJE

Futbollisti i Mançester Sitit Riad Mahrez nuk do të largohet nga qytetarët. Kështu konfirmon një burim i klubit të njohur anglez për “The Sun”.|

mahrez aguero

Algjeriani shihet si njëri prej futbollistëve të mundshëm që mund të zëvendësojnë sulmuesin francez të PSG-së Kilian Mbape, gjithmonë nëse ky i fundit ndan rrgët me klubi kryeqytetas francez.. Por, edhe pse “Qytetarët” janë dënuar me 2 vite pezullim nga aktivitetet e futbollit europian, përsëri trajneri Pep Guardiola nuk heq dorë aspak nga futbollisti i tij kryesor dhe është i bindur se Mahrez e ka vendin te Mançster Siti.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.