Manaj te Barcelona, ja çfarë zbulojnë mediat spanjolle: Firmos për 4 sezone, vjen ditën e…

| 22:51
SHPËRNDAJE

Sulmuesi i Kombëtares Rei Manaj do të mbërrijë në Katalonjë ditën nesërme ose të mërkurën pasdite.

rei manaj

Kështu raporton media spanjolle “Sport.es”, e cila shton se Albasete dhe Barcelona B kanë pranuar të gjitha detajet e marrëveshjes dhe mësojnë se 22-vjeçari do të firmosë për 4 sezone me skuadrën e dytë katalanase.

riquipuig-barcelona11-v

Ai u kërkua si përforcim nga ekipi spanjoll për të ndihmuar në ngritjen në divizionin e dytë të futbollit iberik.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.