Makina përplas të moshuarin sapo zbret nga furgoni! Si ndodhi aksidenti

| 12:24
SHPËRNDAJE

Një i moshuar ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugore Korçë-Bilisht, pranë fshatit Belorta.

 

Sipas informacioneve të para, një automjet përplasi të moshuarin sapo ai zbriti nga furgoni.

Policia dhe grupi hetimor shkuan menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.