VIDEO- Lulzim Basha takime derë më derë në njësinë 10, në Tiranë, i shoqëruar nga dy kandidate për deputete

Apr 19, 2021 | 19:23
SHPËRNDAJE

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar takime derë më derë në njësinë 10, në Tiranë.

I shoqëruar nga kandidatet për deputete të PD për Tiranën, Jorida Tabaku dhe Oriela Nebiaj, Basha u ka bërë ftesë qytetarëve që më datë 25 prill të mbështesin Partinë Demokratike dhe të votojnë për numrin 9 për të sjell ndryshimin.

3fd90716-f9d1-4e00-9db9-a880320d74c4 555238cd-f0ec-47e3-acdc-5277a960eb68 e87164c6-c194-418b-8a64-a228a5cc45b8

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura