“Zoti bekoftë çdo familje shqiptare!”- Basha, mesazh urimi për Krishtlindjen: Të shohim me shpresë dhe besim drejt të ardhmes

Dec 24, 2021 | 20:28
SHPËRNDAJE
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar besimtarët e krishterë me rastin e festës së Krishtlindjes. 
LB
Në mesazhin e tij kryedemokrati shprehet: “të shohim me shpresë dhe besim drejt të ardhmes tonë e të fëmijëve tanë”.
MESAZHI
Të dashur besimtarë të krishterë, në vigjilje të Krishtlindjes, ju shpreh urimet më të mira për ju dhe familjet tuaja! Të shohim me shpresë dhe besim drejt të ardhmes tonë e të fëmijëve tanë.
Për shumë vjet Gëzuar Krishtlindjen! 🙏🏻 Zoti bekoftë çdo familje shqiptare! 🇦🇱
Basha
© Panorama.al

Te lidhura