Lulzim Basha krah për krahë me ish Presidentin Bujar Nishani (FOTO)

SHPËRNDAJE

Gazetari Erald Kapri ka promovuar sot librin e tij “Sekretet e Luftes”, aktivitet ne te cilin kane qene pjesemarres personalitete te shumta.

Nder ta jane fotografuar prane njeri-tjetrin edhe kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha dhe ish Presidenti Bujar Nishani. Ja fotot nga LSA:

basha nishani zogu dhe kapri basha nishani zogu erald kapri erald kapri nish basha dhe nishani te eraldi

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak'Do takoj shefin e madh'/ Sekuestrohet libri i takimeve, në lupë emrat e personave që takoi Tahiri
Artikulli tjetërPresidenti i KE flet për zgjerimin në Ballkan: Ja çfarë thotë për Shqipërinë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.