Luizi ndjek me kuriozitet performancën e Redonit

SHPËRNDAJE

Luiz Ejlli dhe Redon Makashi, të dy këngëtarë shumë të talentuar, kanë qenë pjesmarrës në Festivalin e 56-të në RTSH. Që të dy kanë shprehur hapur ambicien e tyre për ta fituar këtë festival.

Ndërkohë, siç e shihni nga fotoja, në backstage, Luizi ndjek gjithë kuriozitet performancën e Redonit, i cili pati edhe një incident të vogël natën e parë.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTOLAJM/ Aksident në autostradë, tre makina përfundojnë në kanal
Artikulli tjetërParaqitjet e shkëlqyera me Atalantën, Berisha drejt kalimit tek kryesuesit e Italisë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.