Luhen në të njëjtin orar, mësoni sfidat që do të mbyllin javën e 4-të të Superiores

Sep 19, 2023 | 8:41
SHPËRNDAJE

Java e 4-të e Superiores do të mbyllet me dy sfidat që do të luhen në orën 15:00.

Kategoria-Superiore

Laçi do të presë Vllazninë, ku do të kërkojnë fitoren njësoj si ndaj Teutës.

Nga ana tjetër shkodranët deri më tani numërojnë 1 fitore dhe 2 barazime, dhe duan të vazhdojnë që të mos humbasin asnjë ndeshje.

Teuta do të kërkojë 3 pikët pas humbjes së thellë ndaj Laçit. Të njëjtën gjë do kërkojë edhe Skënderbeu pas humbjes ndaj Tiranës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura