“Luftë” për Isaevskin, mbrojtësi që iku nga Vllaznia drejt firmës me…

Jun 17, 2021 | 12:38
SHPËRNDAJE

Aleksandër Isaevski mbylli aventurën me Vllazninë, por pritet të qëndrojë në Kategorinë Superiore.

isaevski

Mbrojtësi maqedonas kishte një marrëveshje në parim me Dinamon, por ditën e sotme ka pasur një takim me drejtorin e Kukësit, Pero Pejiç. Burim për gazetën tregojnë se Pejiç e ka bindur mbrojtësin për të veshur fanellën e Kukësit.

Orët e ardhshme pritet të jenë vendimtare, ku do të mësohet edhe zyrtaroshjt e ardhmja e Isaevskit, i cili në sezonin e fundit zhvilloi paraqitje të shkëlqyera me Vllazninë.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/