“Lufta e Ftohtë” sapo nisi, Arilena Ara heq nga Instagrami Alketa Vejsiun, reagon moderatorja

Dec 23, 2019 | 19:02
SHPËRNDAJE

Deklarata e Alketa Vejsiut, nën postin e moderatores së Festivalit të RTSH-së, ku i kërkonte ndjesë publike Elvanës se votimi i jurisë nuk ishte në dorën e saj dhe ajo s’mundi t’i jepte dot zë zërit publikut ka inatosur Arilena Arën.

pjimage - 2019-12-23T190138.725

Arilena ishte fituese e festivalit të 58 dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, në 2020.

Pas asaj deklarate Arilena e hoqi nga ndjekësit e saj në Instagram Alketa Vejsiun dhe të njëjtën gjë ka bërë edhe moderatorja.

Në Instagram-in e Alketës është vënë re se ajo nuk ndjek më Arilenën.

Tani ato nuk ndjekin më njëra-tjetrën dhe një gjë është e sigurtë “Lufta e ftohtë” sapo ka nisur, por edhe se çfarë do të ndodhë më pas me siguri do e marrim vesh.

Lexo më shumë:

“Më falni nëse ju kam zhgënjyer!”, Alketa Vejsiu falenderon Elvana Gjatën: Ti s’kishe nevojë për garë, jurinë nuk e zgjodha unë. Më vjen thellësisht keq që…

DOKUMENT/ Zbulohen pikët e jurisë, ja si u vlerësua Elvana Gjata dhe Arilena Ara. Kush i dha vetëm 2 pikë këngës ‘Me Tana’

2 1

© Panorama.al

Te lidhura