Luana Vjollca zhvishet për të ngritur temperaturat, ja fotot!

| 10:02
SHPËRNDAJE
 

Ajo është një ndër femrat më të eskpozuara në rrjetet sociale, dhe nuk di të ndalet.

Luana Vjollca së shpejti do të vijë me një fotosesion nga fotografi Endrit Mertiri, ku bjondja shfaqet e zhveshur duke treguar këmbët e saj dhe format trupore.

Prezantuesja ka treguar pak nga kjo surprizë për fansat në Instagram, ku siç duket do vijë mjaft e nxehtë.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.