Luana Vjollca vazhdon të lërë “pa frymë” fansat, publikon fotot seksi

SHPËRNDAJE

Pas një sezoni veror të mbushur me koncerte të shumta, Luana Vjollca mesa duket tani ka nisur pushimet. E kjo gjë vihet re teksa i hedhim një sy profilit të saj në rrjetin social “Instagram”, ku ka postuar foto të ndryshme ku ajo duket në super formë.

luana2

Së fundmi, moderatorja e njohur është komentuar nga mediat rozë dhe shkak për këtë janë bërë fotot që ajo ka shpërndarë gjatë këtyre ditëve në “Instagram”.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/luana-vjollca-vazhdon-te-lere-pa-fryme-fansat-publikon-fotot-seksi/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.