Luana Vjollca publikon fotot e realizuara shumë vite më parë, ja si dukej moderatorja në moshën 16-vjeçare

| 11:18
SHPËRNDAJE

Pas përfundimit të sezonit të katërt të “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca është gati për të sjellë një projekt të ri muzikor.

luana vjollca (9)

Këtë e ka treguar vetë moderatorja me anë të një postimi në Instastory-n e saj, ku zbulon se është në Prishtinë.

luana vjollca (r8)

Mirëpo, duket se këngëtarja u bë nostalgjike dhe zgjodhi të publikonte disa foto të vetes të realizuara 13 vite më parë.

luana vjollca (2)

Në këto foto të realizuara për revistën “Jeta” të asaj kohe, Luana shfaqet shumë më e dobët dhe brune.

luana vjollca (4)

Në kohën kur janë shkrepur këto foto, moderatorja ka qenë vetëm 16 vjeç.

Më pas, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet sërish me shalqi në dorë, por të shkrepura kur ishte në moshën 29-vjeçare.

luana vjollca (1)

Kështu ajo ka dhënë edhe një mesazh motivues për ndjekësit në rrjete sociale, ku shkruan:

luana vjollca (5)

Kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat tuaja, ndonjëherë do ju duket sikur nuk po ja dilni, ndonjëherë edhe do dështoni. Ngrihuni dhe ecni drejt asaj që është rruga juaj, jeta juaj, ëndrra juaj! Mos hiqni dorë pavarësisht gjithçkaje e pavarësisht gjithkujt! Do ja dalësh!

luana vjollca 5

Vjollca u rikthye para disa ditësh nga pushimet e saj në Dubai, ku përjetoi disa eksperienca unike. Ajo u zhyt në det dhe pa nga afër gjithë jetën nënujore.

luana vjollca (3)

Po ashtu provoi edhe çmendurinë më të madhe të jetës së saj, duke u hedhur me parashutë nga një ndërtesë shumë e lartë.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.