Luana Vjollca nuk i lë vend imagjinatës, publikon fotot me bikini dhe tregon “detajet”

SHPËRNDAJE

Vera dhe pushimet duket se nuk kanë përfunduar ende për Luana Vjollcës.

Moderatorja bionde kësaj here i ka befasuar ndjekësit e saj të rrjeteve sociale duke bërë publike foto me bikini ku tregon format trupore, ndërsa bie në sy barku i saj dhe beli shumë i hollë.

Ndërsa më herët Luana ka njoftuar se këtë sezon të ri televiziv, do rishfaqet në Top Channel, çdo të shtunë.

LUANAA luana

8998456875865 9878975645482489 9999 5558888 55555

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.