LSI mbledh Kryesinë, cakton koordinatorët për qarqet Tiranë, Durrës dhe Vlorë

Nov 6, 2019 | 16:16
SHPËRNDAJE

LSI ka mbledhur sot Kryesinë, ku janë caktuar koordinatorët për qarqet Tiranë, Durrës dhe Vlorë, të cilat ishin pa koordinatorë.

Në qarkun e Tiranës u caktua Përparim Spahiu, në Durrës u caktua Nasip Naço ndërsa në Vlorë u vendos Flamur Çelaj.

lsi

Detyra e ‘Koordinatorëve të qarqeve’ do të jetë ndjekja e procesit zgjedhor në të gjitha nivelet dhe forumet e LSI-së deri në vitin 2020.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.