VIDEO/ “LSI ka gjenerator rininë”- Gazmir Tahiri: Do bëjmë më të mirën për të stopuar shpopullimin!

Mar 21, 2021 | 18:35
SHPËRNDAJE

Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Durrës, i renditur i 9-ti në listë, Gazmir Tahiri fton të gjithë qytetarët që në 25 prill të votojnë LSI-në.

gazmir tajhiri

Në spotin e lançuar për fushtën, Tahiri thotë se LSI ka gjenerator të saj rininë e këtij vendi, duke shtuar se do të bëjë më të mirën për të ndaluar shpopullimin e Shqipërisë.

Po ashtu Tahiri ka theksuar se rikthimi i të rinjve në Shqipëri është synimi i LSI-së pas ardhjes në pushtet, duke hartuar një program, i cili ofron vende pune dhe siguri për qytetarët.

“Ju ftoj që në 25 prill të votoni LSI, votoni që në portat që do trokasim të ketë njerëz brenda”, përfundon Tahiri.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/