“Loriku është më i bukur se ty”, ja si përgjigjet bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares

SHPËRNDAJE

Pas lidhjes dhe martesës me ish-kapitenin e Kombëtares Lorik Cana, Monica ka fituar mjaft fansa shqiptarë në rrjetet sociale.

lorik

Bukuroshja italiane ka krijuar një komunikim shumë të mirë me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku ndonjëherë shkruan edhe në gjuhën shqipe.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/loriku-eshte-me-i-bukur-se-ty-ja-si-pergjigjet-bashkeshortja-e-ish-kapitenit-te-kombetares/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.