Loredana Zefi i bën vetes dy dhurata luksoze, këngëtarja blen…

Oct 21, 2021 | 13:21
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Loredana Zefi është jo vetëm një nënë e përkushtuar, por edhe një artiste shumë e suksesshme në tregun muzikor. Me anë të koncerteve e projekteve të reja muzikore, fitimet nuk janë të pakta!

loredana zefi (3)

Për këtë arsye, Loredana zgjodhi që t’i bëjë vetes dy dhurata super luksoze. Ajo publikoi dje në Instastory një video, me anë të së cilës i tregoi fansave se ka blerë dy makina të markës “Cadillac”. Njëra prej tyre është në ngjyrë të zezë, e tjetra në të bardhë.

loredana zefi (1)

Artistja është fokusuar tërësisht tek karriera dhe vajza e saj pas ndarjes nga reperi Mozzik. Megjithatë, ish-çifti takohen jo vetëm për hir të Hanës, por edhe për shkak të bashkëpunimit për të sjellë projekte të reja muzikore tek fansat e tyre.

loredana zefi (2)

Para disa muajsh, Zefi reagoi për herë të parë dhe i dha fund aludimeve se është rikthyer me Mozzik. Reperja sqaroi një herë e mirë ndjekësit, duke u thënë se ndonëse kanë tentuar ta provojnë të lidhen bashkë përsëri, nuk ja kanë dalë mbanë. Ajo shtoi se nuk mund të ketë një marrëdhënie të shëndetshme me këngëtarin, prandaj kanë vendosur të vazhdojnë jetën të ndarë.

loredana zefi (5) loredana zefi (5) loredana zefi, mozzik (9) loredana zefi, mozzik (1) loredana zefi, mozzik (1) loredana zefi, mozzik (4) mozzik loredana zefi (4) mozzik loredana zefi (1)

© Panorama.al

Te lidhura