Loredana zbulon të dashurën e re të Mozzik dhe është fiks si ajo

| 16:02
SHPËRNDAJE
 

Kështu të paktën ka lënë të nënkuptohet ish-bashkëshortja e tij.

Duket se në jetën e Mozzik ka hyrë një femër e re dhe ajo duket fiks si Loredana.

Kështu të paktën ka lënë të nënkuptohet ish-bashkëshortja e tij.

Pasi Mozzik publikoi dje këngën e tij të re, ku dukej si një diss për Loredanën, ku e quante një femër lakmitare, reperja nuk ia ka përtuar.

Ajo publikoi një mesazh të koduar në Instagram, që mendohet se i drejtohet pikërisht këngëtarit.

Sipas postimit Mozzik ka një të dashur të re që i ngjason identik ish-bashkëshortes së tij.

“Kur ish i dashuri ka një të dashur të re dhe ajo ngjan fiks si ty,”– shkruhet në përshkrimin e fotos që publikoi Loredana ku shfaqet Kim Kardashian duke qeshur.

       

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.