“Loja e rëndë filloi”, Dritan Zagani mesazh Saimir Tahirit: Kujdes se…

SHPËRNDAJE

Ish-polici, Dritan Zagani, tashmë në azil politik, i ka dërguar sot një mesazh ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

zaganii

Zagani në një postim në Facebook, shkruan se loja e rëndë filloi dhe thotë së duhet ë ketë kujdes.

Saimir Tahiri

“Loja e rende filloi….! Saje kujdes…se tani ska vetem te rrafme…!”, shkruan Zagani në Facebook.

Zagani

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.