LIVE| Liga e Europës/ Junajtid dhe Roma në fushë, mësoni rezultatet e 11 sfidave në kohë reale

| 21:07
SHPËRNDAJE

Kanë startuar në orën 21:00, 11 sfidat e tjera të vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Europës. Në fushë kanë zbritur skuadra si Mançester Junajtid, Roma, Porto, etj, që janë dhe favoritët kryesorë për të fituar trofeun e dytë më të rëndësishme për klube.

europa league

Më poshtë mund të ndiqni të gjitha rezultatet dhe golat në kohë reale, të 11 takimeve:

REZULTATET LIVE:

BORUSIA MYSHENGLABAH – ROMA 0-0

BRAGA – BESHIKTASH 0-0

ESPANJOL – LUDOGORETS 1-0

Melendo 5′  

FERENCVAROSH- CSKA 0-0

FEJNORD – JANG BOJS  0-0

MANÇESTER JUNAJTID – PARTIZANI I BEOGRADIT  0-0

OLEKSANDRIA – ST.ETIEN 0-0

REJNXHËRS-PORTO 0-0

VOLFSBERGER-BASHAKSHEHIR  0-0

VOLFSBURG-GENT 0-0

VOLVES-SLOVAN BRATISLAVA 0-0

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.