VIDEO / Juventusit i buzëqesh fati, Çelsi e pëson në minutën e 94-t dhe i dhuron kreun e grupit

Dec 8, 2021 | 20:41
SHPËRNDAJE

Juventusi ka mbyllur grupin kualifikues në vendin e parë në renditje, duke siguruar praninë në vazon e më të mirëve. Bardhezinjtë kanë qenë me fat sot, teksa kanë parë Çelsin në barazonte në transfertë në minutat shtesë duke i dorëzuar atyre pikërisht pozicionin e parë në renditje.

asasasa

NDESHJET

JUVENTUS-MALMO 1-0
18’ Ken

 

 

ZENIT- ÇELSI 3-3
38’ Klaudinjo, 41’ Azmun, 90’+4′ Ozdoev / 2’ , 85′ Verner, 62′ Lukaku

sdsdsdsdsd

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura