Lista me 10 personat më të kërkuar, FBI 100 mijë $ shpërblim për këdo që disponon informacione

SHPËRNDAJE

 

Lista e 10 personave më të kërkuar të FBI-së, ndryshon vazhdimisht, ndërsa në maj zyra shtoi edhe dy emra të rinj, Arnoldo Jimenez dhe Eugene Palmer.

Të 10 burrat në listë janë në kërkim për vrasje, rrëmbim apo vjedhje, ndërsa FBI ofron shpërblime deri në 100 mijë dollarë për informacione që çojnë në arrestimin e tyre. Lista ka qenë publike që nga viti 1950.

5d9de67d3b33a70abe3ce664-1136-568

Nga 523 të arratisurit që janë në listë, 162 janë kapur falë ndihmës së publikut.

Ja kush është në listën e më të kërkuarve:

5a286986f914c351018b8620-513-686 5a15c9e63dbef4ae078b7d08-367-400 5a15c999f914c357018b5b26-311-400 5a15c9cef914c35e018b5aef-300-400 5a15ca03f914c31e008b5b0b-320-400 5a15c97d3dbef4cc1d8b7af7-297-360 5acfaebe146e711c008b471b-400-374 5d9dea05122bd5122b78561c-960-1242 5a15ca3f3dbef482008b7c97-300-400

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.