“Liri e kufizuar”- Françeska Jaçe e “nxehtë” nga karantina. Zhvishet dhe del në …

| 17:06
SHPËRNDAJE

Liria e Françeska Jaçes, dhe jo vetëm, është kufizuar për shkak të koronavirusit. Por ish-banorja e Big Brother di se si ta shfrytëzojë kohën më së miri.

Ajo ka publikuar një foto të nxehtë nga karantina e saj duke ndezur rrjetin.

Françeska pozoi në natyrë e veshur me stytjena ku bien në sy format e saj trupore perfekte.

“Liri e kufizuar”– shkroi ajo në përshkrimin e fotos.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.