Lindita Nikolla takon Raportuesen për Shqipërinë në PE: Gati për Tryezën e Parë Ndërqeveritare! Opozita në Kuvend, momentum i ri dhe…

Nov 8, 2021 | 16:24
SHPËRNDAJE
Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla takoi sot Raportuesen për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Isabel Santos.
lindita1
Përmes një mesazhi në rrjetet sociale Nikolla thekson se Shqipëria është gati për mbajtjen e Tryezës së Parë Ndërqeveritare!
Takim i ngrohtë dhe konstruktiv me Raportuesen për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, znj. Isabel Santos: Shqipëria është gati për mbajtjen e Tryezës së Parë Ndërqeveritare! Opozita në Kuvend, momentum i ri dhe klimë pozitive për avancimin e reformave“, shkruan Nikolla.
nikolla 2 nikolla 3
© Panorama.al

Te lidhura