Linda Halimi: Pse zgjodha skena erotike me një femër dhe çfarë mendoj për seksualitetin

SHPËRNDAJE

KLOTILDA HARKA/ Pas përfaqësimit të Shqipërisë në Festivalin Europian me këngën “World”, Lindita Halimi kthehet në muzikë me një klip të nxehtë ku ia dorëzon qenien e saj një femre. Përkedhelje, prekje intime dhe puthje në buzë në kulmin e klipit “Murda”, janë skenat që mund të shihni mes Lindës dhe mikeshës së saj modele. Për këtë hap të ri në jetën e saj e saj si artiste, vuajtjet për të mbajtur trupin në formë pas dobësimit dhe karrierën mes yjeve të famshëm botërorë në SHBA, Linda flet për herë të parë në këtë intervistë për “Panorama Plus”.

LINDA1

Që nga përfaqësimi i Shqipërisë në Festivalin Europian, si ka shkuar karriera jote në Shtetet e Bashkuara të Amerikës?

Shumë mirë! (Qesh) Me hapa të sigurt! Për të mos hyrë në detaje, por shumë gjëra kanë ndryshuar për mirë.

Rikthehesh me videoklipin e nxehtë me titull “Murda”. Dukesh më në formë se kurrë, po si ke arritur perfeksionin?

Faleminderit për komplimentin! The game is sold not told. Nëse ndiqni videot e mia në palestër në “Instagram” @LinditaWorld do ta shihni se çfarë heq unë të mbaj linjat. (qesh).

Intervistën e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/linda-halimi-pse-zgjodha-skena-erotike-me-nje-femer-dhe-cfare-mendoj-per-seksualitetin/

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.