Linda Halimi befason me format trupore dhe zbulon cili është sekreti i këtyre rezultateve: 10 vite pa konsumuar fare…

| 10:59
SHPËRNDAJE
 

Transformimi drastik në peshë i Linda Halimit është bërë objek mediatik prej kohësh dhe së fundmi ajo ka arritur peshën ideale, duke u stërvitur vazhdimisht dhe duke konsumuar ushqime të shëndetshme.

linda halimi (9)

Këngëtarja ka ndarë ne llogarinë e saj në Instagram një foto, e cila i la të gjithë pa fjalë për shkak të rezultateve që ka arritur me trupin e saj.

linda halimi (4)

Këngëtarja ka zbuluar se për 10 vite me radhë nuk ka konsumuar fare mish dhe se këto kohë ka shtuar në dietën ushqimore vetëm mishin e gjelit të detit.

linda halimi (7)

Jam shumë më e rëndë në pesha së fundmi, gjithashtu kam nisur të shtoj në dietën time pak mish gjel deti (nuk kam ngrënë mish për një dekadë) qëllimi im ka qenë që të shtoj pak peshë dhe masë muskulare dhe besoj se ja kam arritur, apo jo? Më duket sikur po më pëlcasin të pasmet”, ka shkruar Halimi përkrah fotos.

linda halimi (2) linda halimi (1)

linda halimi (6) linda halimi (5)

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.