“Linda 3 fëmijë, do kem strija e celulit”- Pas kritikave, Arjola Demiri publikon foto me bikini për “t’u mbyllur gojën” fansave! Nuk editon trupin, por…

Aug 6, 2022 | 12:30
SHPËRNDAJE

Që pas daljes nga Big Brother, Arjola Demiri është shndërruar ndër personazhit më të ndjekur në rrjetet sociale.

arjola demiri10

Por si gjithmonë, në botën virtuale, ka edhe nga ata që nuk i kursejnë kritikat. Të shumtë kanë qenë ata që e kanë akuzuar se përdor shumë filtra dhe photoshop në pozat e saj.

arjola demiri5

Por teksa këto akuza janë përsëritur disa herë, aktorja më në fund ka reaguar, duke u shprehur se ndjehet mirë me trupin e saj, me gjithë strijat dhe celulitin.

arjola demiri2

E si për ta konfirmuar këtë, Arjola ka publikuar një foto me bikini, ku duket trupi i saj i pa edituar.

arjola demiri3

“Nuk kam nevojë për filtra as për fotoshop për t’u fshehur nga ju. Unë e dua veten me të gjithë inperfeksion in tim perfekt, mos harroni 3 fëmijë njerëz nuk mi kanë dhuruar i kam lindur, unë do kem strija, celulit dhe kjo as ma heq as ma shton bukurinë.

Mjaft komentuat mbi fotot e mia sikur kam zbukuruar një zombie me efekte. Kam zbukuruar thjesht ngjyrat e fotos. Na keni lodhur me këtë gjyqin e komenteve si me qenë profesionistë të editimit të fotove… filloni punoni diku më mirë”, ka shkruar Arjola, krah fotos që nuk i ka prekur trupin, ama për fytyrën duket qartazi që ka përdorur “Face App”.

arjola demiri4 arjola demiri1 arjola demiri arjola demiri6 arjola demiri7 arjola demiri8 arjola demiri9

 

© Panorama.al

Te lidhura