LIGA E KAMPIONEVE/ Mihaj dhe PAOK-u shpresojnë edhe pas humbjes, Olainka dhe Slavia “ngrijnë” në shtëpi (VIDEO)

| 23:45
SHPËRNDAJE
 

Janë luajtur sot 3 ndeshejt e para të fazës “play-off” të Ligës së Kampioneve. PAOK-u i futbollistit të Shqipërisë Enea Mihaj u mposht në fushën e rusëve të Krasnodarit 2-1. Mbrojtësi kuqezi qëndroi në stol përgjatë ndeshjes. Megjithatë, falë golit në fushëm kundërshtare, bardhezinjtë grekë mund të shpresojnë te kualifikimi.

EijKujHWAAACDW8
Ndërkohë, Slavia Praga e ish-futbollistit të Skënderbeut Piter Olainka hodhi hap fals me danezët e Midjilandit në Çeki.

Austriakët e Salzburgut mundën Makabi Tel Avivin në Izrael 1-2.

Kujtojmë që kjo fazë luhet me dy takime.

FT: KRASNODAR-PAOK 2-1


FT: MAKABI TEL AVIV-SALZBURG 1-2

FT: SLAVIA PRAGA-MIDILJAND 0-0

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.