Liga e Europës / Të gjitha çiftet e turit të tretë. Javën tjetër zbresin në fushë edhe pretendentët

| 23:20
SHPËRNDAJE

Pas përfundimit të ndeshjeve të sotme në Ligën e Europës, është përvijuar edhe kalendari i plotë i turit të tretë të turneut pasi skuadrat janë njohur me kë do të përballen në javën e ardhshme. Në këtë fazë të turneut zbresin në fushë jo vetëm skuadrat shqiptare Skënderbeu e Shkëndija, por edhe emra të njohur si Milani, Olimpik Marseja apo Atletik Bilbao që kanë pretendime në këtë turne.

kessie-montella-ricardo-rodriguez-calhanoglu-milan-luglio-2017-665x391

Ndeshjet

PSV Eindhoven – Osijek

Trakai – Shkëndija Tetovë

Krasnodar – Lyngbi

Shturm Grac – Fenerbahçe

Panathinaikos – Gabala

Mllada Boleslav – Skënderbeu

Austria Vjenë – AEL Limasol

Dinamo Zagreb – Od

Dinamo Bukuresht – Atletik Bilbao

Olimpik Donjeck – PAOK

Arka Gdinia – Midtjylland

Ostersunds – Fola Esh

Bordo – Videoton

Makabi Tel-Aviv – Panionios

Utreht –Leh Poznan

CSU Krajova – Milan

Brondbi – Hajduk Split

Gent- Altah

Astra Giurgiu – Oleksandrija

Everton – Ruzhomberok

Aberdin – Apollon Limasol

Crvena Zvezda -Sparta Pragë

Botev Plovdiv – Marítimo

Zenit –Bnei Jehuda Tel-Aviv

Olimpik Marsejë – Ostende

Fraiburg – Domzhale

AEK Larnaka –Dinamo Minsk

AIK – Braga

Suduva – Sion

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.