Liga e Europës, ja renditja e favoritëve për ta fituar kupën

| 15:37
SHPËRNDAJE

Pas zbardhjes së kalendarit të Ligës së Europës deri në finalen e turneut, kompanitë e basteve kanë vendosur që të hedhin kuotat në treg, mbi fituesen e mundshme të këtij kompeticioni.
Liga e Europes
Skuadra e Interit është e dyta mes favoriteve për suksesin final, me koeficient 6.5, duke mbetur vetëm prapa Mançester Junajtid, me koeficient 4.00. Ndërkohë, Roma dhe Sevija, çifti tjetër i 1/8-ve që do të luhet në ndeshje teke kuotohen respektivisht me koeficient 15 dhe 9.

PANORAMASPORT.AL

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.