Liberta Spahiu ndryshon për Flori Mumajesin, mesazhet e koduara që shkruan për lidhjen e trazuar

SHPËRNDAJE

Që nga janari i këtij viti, kur kantautori i njohur Flori Mumajesi deklaroi hapur lidhjen me Liberta Spahiun, duket se këto tetë muaj e kanë ndryshuar moderatoren e “Prive”. Si kurrë me parë, Liberta e ka kthyer “Instagram”-in në një ditar dashurie për lidhjen që mund të konsiderohet “e trazuar” me muzikantin nga Tirana, që këtë vit festoi 36-vjetorin.

pjimage (1)

Ndërkohë që për lidhjen e tyre përflitej që në prill të vitit 2017, çifti e zyrtarizoi historinë e fshehtë në mbrëmjen e fillimjanarit, kur Liberta festoi 33-vjetorin në club-in ku Flori kishte koncertin e radhës me djemtë e “Threedots”. Nuk mungoi një urim i përzemërt edhe nga ana e tij në ditëlindjen e Libertës, ashtu në sy të të gjithëve e në mes të koncertit. “Gëzuar ditëlindjen dhe jam me fat që të kam pranë!”, kujtohet të shprehej Mumajesi, ndërkohë që Liberta u pa të emocionohej nga dedikimi i tij.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/liberta-spahiu-ndryshon-per-flori-mumajesin-mesazhet-e-koduara-qe-shkruan-per-lidhjen-e-trazuar/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.