Lexoni faqet e para të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

May 20, 2022 | 7:29
SHPËRNDAJE

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”

PANOOOR

 

TRASHEGIMTARET/ Lista e re me emrat që marrin këstin e tretë

SPAK zbardh vrasjet e 8 bandave, ja krimet më të bujshme që kryen 32 personat e akuzuar

Ilir Meta: Më 25 korrik do të dal në opozitë, do jem me qytetarët

Zbardhet skema si u organizua vrasja e ushtarit të “Rrumit”

Guvernatori Genti Sejko: Inflacioni mbi objektiv edhe në 2022

KLSH kërkoi shkarkimin si drejtor në OSHEE për shkelje financiare, por Ceno Klosi u ngjit në krye të Tatimeve

Deputeti i CDU/CSU, Krichbaum: Me PD-në nuk bashkëpunojmë, nëse Berisha rikthehet në krye

OPINIONE

 

Presidenti i ri të jetë i diagnostikuar nga sëmundja e ndershmërisë/ NGA REDI SHEHU

Të vërtetat e hidhura shqiptare në Parlamentin Europian/ NGA GENC POLLO

Loja gjeopolitike që çliroi Ukraina/ NGA ZENO JAHAJ

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport”

PANORAMA SPO

 

Lika: Titulli i Tiranës u vulos në Shkodër

Longo nuk e do, Musta drejt largimit nga Kukësi

Partizani, Alban Hoxha spektakël si… sulmues

Skënderbeu, Moraesh konfirmon divorcin

Smajli: Vllaznia gaboi me objektivin

Gjashtë mijë shqiptarë në stadium, Bogdani: Peng që nuk vesha fanellën e Romës

Idrizi “trazon” Flamurtarin: Askush, i sigurt

Jo vetëm 90’, derbi do të zgjasë edhe 90 ditë për Asllanin

Vlahoviç: Unë nuk dorëzohem, e doja Juven me forcë

Reali tmerron Fabinjon: Jemi të shtrydhur

Revolucion total, Ksavi projekton ekipin me Levën

“Djalli”, 200 mijë euro për kokë për titullin

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura