Lexoni faqet e para të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Oct 28, 2021 | 7:38
SHPËRNDAJE

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”

2

VENDIMI I RI/ Pensionet, në dhjetor 5 mijë lekë shpërblim

“Ministrat nuk vijnë në punë”, Braçe akuza të forta qeverisë për administratën: Nëse nuk e bëjnë dot, të hapin krahun

Vetingu i politikanëve dhe Reforma Zgjedhore, Rama pas takimit me krerët e qarqeve të PS: Gati të ulemi me PD

Tërmeti, Ahmetaj zbardh skemën si do ndahen shtëpitë për familjet

Konkursi për punë, del renditja e infermierëve

Shoqërohej edhe nga i biri, si u ekzekutua biznesmeni

Prokuroria nis hetimet, uji që helmoi 500 banorë u përzje me fekale e urinë bagëtish

OPINIONE

Perspektiva e “Foltores” dhe dy kategoritë e saj/ NGA AGRON GJEKMARKAJ

Si e varfëruan Kampionatin e Republikës së Shqipërisë…/ NGA LEONIDHA MËRTIRI

Shërbimi i fundit që Berisha po i bën Lulzim Bashës/ NGA NAMIR LAPARDHAJA

 

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport”

1

FSHF i mbyll stadiumin Partizanit, gjobë Tiranës

Muçi u kujton “demave” pesë golat, Çinari: Penalltia nuk ishte

Dinamo-Kukësi për herë të parë, Pejiç: Luajmë si Skënderbeu i madh

Teuta e pret Kastriotin në Shkodër, Plaku sheh… larg

Erzeni replikon me Bizhdilin: Shijaku ka burra, karamelet janë në Kavajë

Gilman Lika: Vllazni, ja si e fiton “klasiken”

“Luftë” lebërish, Flamurtari rrezikon 2 humbje në tavolinë

Balliu shkarkon Kumanin, del huq edhe Reali

D’Ambrozio dhe Dimarko, Interi nuk fal në Empoli

Humbje dhe thirrje në prokurori, kaos total te Juventusi

Bajern katastrofë, Gladbahu e nxjerr nga Kupa me 5 gola

Vaso Shaka, kryeshënuesi i turneut të basketbollit në GANEFO 1963

© Panorama.al

Te lidhura