Lexoni faqet e para të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Jul 29, 2022 | 7:37
SHPËRNDAJE

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”

1

SKANDALI/ “Doganierët, ryshfete 20 mijë euro në javë”

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim, uron në gjuhën shqipe: 100 vjet miqësi, një pishtar që po përcillet brez pas brezi!

Çelja e negociatave me BE, festë në kryeqytet. Presidenti Begaj me mesazh për qytetarët: Të vetëdijshëm për vështirësitë

Eksperti: Deputetët nuk zbatojnë Kodin e Etikës, rreziku që u kanoset!

Si rikthehen vitet e punës para ‘90-ës, lista e ish-kooperativave

Nisin sot aplikimet për në universitet, ja pse duhet të zgjedhin “Luarasin”

“Do ta vras me dorën time”, Enveri: Sheh Karbunara m’u lut të falja Bahri Omarin. Ajo është koka e një tradhtari

OPINIONE

Shqipëria te portat e Europës/ NGA  AKADEMIK ANASTAS ANGJELI

100 vjet marrëdhënie me SHBA, bekim për Shqipërinë/ NGA DITMIR BUSHATI

 

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport”

2

KAPITULLIM pa kushte në Europë

Shfryn Duro: Humbje e turpshme, u shpërfytyruam

Josa: U mërzita, goli i dytë na nxori jashtë loje

Shehi përqafoi lojtarët, ja prapaskenat pas eliminimit

Klubet shqiptare humbën 1 milion euro

Gega: Kukësit i duhen blerje, Mala i mirëpritur

Partizani i ri, më pak euro dhe gola sesa i vjetri

Goditje dyshe e Dinamos, vijnë Ymeri dhe Allmuça

Ronaldo-Atletiko, nesër takimi final me madrilenët

Reali dhe Barça, 850 mln humbje nga merkatoja në 10 vite

Marota e Inzagi: Kujdes Juven, por duam yllin e dytë

Kaos për Pogbanë, rrezikon edhe Botërorin

Do vetëm “Djallin”, De Ketelere ul rrogën

© Panorama.al

Te lidhura