Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Jun 10, 2023 | 7:08
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta (2)

Titujt kryesorë:

Ish-pronarët/ Lista e përfituesve, gati fondi për trashëgimtarët

Drafti, Ramakritikëve: Kosova është Amerikë, Serbia nuk mund të luftojë me SHBA

Vrasja e Nikulajt/ “E penduara”: Policia me kërcënoi me 10 vjet burg, tjetërsuan dëshminë time

Veliaj i jep ambasadores amerikane Yuri Kim “Çelësin e Qytetit”: Konsideroje Tiranën si shtëpinë tënde!

Opinion

Vritini heronjtë, përpara se t’i tufëzoni! /Nga Ardian Marashi

Turi i falënderimeve dhe Shqipëria mbi gomone/ Nga Ndue Dedaj

Panorama Plus

Detaje nga takimi i Luizit me ish të dashurën dhe krisja e raportit me Kiarën, çfarë po ndodh me çiftin

Flirte, pasion dhe seks,  Luana Vjollca dhe Kiara Tito ‘përvëlojnë’ verën

Pasi nuk gjeti vend në televizion, Kejvina provon famën në SHBA

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta (1)

Titujt kryesorë:

Kapiteni i Tiranës: Tifozëve u them se vitin tjetër do të bëjmë gjëra të mëdha

Najdovski: Na morën dy trofe, me Shehin për titull

Vllaznia ofertë Egzon Belicës, prezantohet Gruda: Zgjedhje zemre

Dinamo bën gati listën e largimeve, ja kush rrezikon

Fakaj: Ka humbur besimi, këtu turpin e hanë me bukë

Idrizi, kusht Çelës: Nuk dua zvarranikë në Vlorë

Bardhi-Sadiku, Partizani ka një plan për Europën

Silvinjo skanon finalen: Ja sekretet e Guardiolës

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni: 

gazeta

Titujt kryesorë:

Kryeministri: Lufte ne Kosovë? Ka një fjale, “kurrë mos thuaj kurrë”

Rama: Kosova nuk është plotësisht sovrane. Jemi 2 shtete te ndryshme

Kreu i qeverisë flet për draftin që propozoi për Asosacionin e Komunave serbe: Nuk e kam konsultuar paraprakisht me Albin Kurtin. Kosova është Amerikë

“Tirana do të mbetet familja ime”- Veliaj i jep ambasadores amerikane Yuri Kim “Çelësin e Qytetit”: Quaje Tiranën si shtëpinë tënde

Diplomatja e SHBA në prag të largimit nga Shqipëria: Uroj të kthehem sërish këtu

Basha: Berisha, shkaku i situatës brenda PD-së. Përgjigja: Jo që nuk bëj hap pas, por bëj hap para!
Ish-kryeministri: Debat dhe diskutim me çdo deputet përvec Bashës e Alibeajt
Rriten sërish kostot për depozitimin e mbetjeve/ BIRN: Inceneratori i Fierit detyron bashkitë që të paguajnë 12 euro/ton për mbetje
Kristian Prenga valëvit flamurin për boksierët shqiptarë në Amerikë dhe Kanada
NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura