Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Sep 19, 2023 | 7:05
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 

gazeta2

Titujt kryesorë:

Statistikat e Censit/ Sa grekë ka Konispoli dhe Himara e si i “shton” Greqia

Pensionistët e vetëpunësuar përjashtohen nga detyrimet e Sigurimeve Shoqërore, llogaritja nis nga 1 prilli

Nis numërimi i popullsisë. Gjobë deri në 100 mijë lekë kush s’përgjigjet ose gënjen! Penalizimi për kryefamiljarin

Beleri në burg, Apeli rrëzon sërish kërkesën për lirim

Preken nga projektet, masa dhe lista e plotë e përfituesve

Vajza e “lotit” kthehet në Tiranë, surpizat në koncertin e Lilës

Opinion

Shqipëria dhe Kosova në BE më 2030, mes ëndrrës dhe demagogjisë?!/ Nga BEN ANDONI

Arsimi jopublik, matës i politikave të dështuara/ Nga QEMAL ÇEJKU

Afganistani/ Nga MONIKA STAFA

Dossier

Dokumentet sekrete, zbulohen lidhjet mbi 20-vjeçare! Sigurimi furnizoi me armë “Kamorrën” në Itali! Paratë për blindimin e “Mercedes”-it të Ramizit

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

 

gazeta3

Titujt kryesorë:

Tirana nxjerr “muskujt muskujt muskujt” ,shou në Partizani-Egnatia

Bardheblutë likuidojnë Kukësin, Shehi: Na penalizoi terreni, një sulmues si gur rezervë

Asani: Kombëtarja është jetë, ju tregoj sekretin e golit kundër Polonisë

Minifutboll, trajneri Kadiu: Shqipëria do të befasojë

Memelli, i bindur: Vllaznia ia del në Laç

Dinamo rikthen Mehmetin, Bardhi: Pres reagim në derbi

Elbasani dhe Vora s’falin, Idrizi frenon Çelën

Champions-i ngre siparin, të gjithë kundër… Sitit

Ibra bën vizitë përpara Europës: Forca, energji!

Inter-Juventus, më në fund vjen aromë titulli

Abakarov siguron Olimpiadën, medalje bronzi në Botëror

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

gazeta1

Titujt kryesorë:

 

Lind levizja “Shqiperia behet”, Lapaj: Vote per emigrantet dhe pluralizem real! Vendimi më i vështirë që kam marrë ndonjëherë në jetën time. Të shembim systemin e kapjes së ekonomisë nga pak duar. Të hapet gara politike

Nisja e shkollave, Balla: Paketa e sigurisë do të garantojë ashpërsim të ndëshkimit për keqbërësit

Meta: Vendi në dorën e qeverisjes së inkriminuar, aferat mafioze s’kanë mbarim

Komisioni i Ligjeve miraton hapjen e basteve sportive, BIRN: Deputetët PS-PD kanë kritika

Aksioni i Policisë dhe RENEA-s, srrestohen 6 persona, pjesë e një grupi të strukturuar kriminal

Ndryshimi i ligjit për asistencën sociale. Pse po hiqet bonusi i bebeve që lindin jashtë

Dilaver Bengasi: Në ‘81-shin hetova shpërthimin e ambasadës jugosllave

Ish-të përndjekurit, lista e re me emrat e 15000 përfituesve

Opinioni i Ditës

Albini përballë tre njerëzve që nuk e duan Kosovën!/ Nga ENVER BYTYÇI

Kur BE-ja do ‘të përfitojë’ edhe me Ballkanin!/ Nga BEN ANDONI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura