Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Sep 18, 2023 | 7:06
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta 3

Titujt kryesorë:

Indeksimi i pensioneve/ Shtesat, sa do të rriten në qytet dhe sa në fshat

Studimi për Censusin 2023, rreziku që i kanoset Konispolit dhe Himarës nga vetëdeklarimi i rremë i ndikuar nga Greqia

“Lëreni Belerin të betohet”, Mitsotakis: Nuk ndërhyj te drejtësia shqiptare, por është e drejta e tij qoftë nga qelia

Tabaku kundër Bashës: Jo rritjes së rrogave të Kushteteuses

Kamioni nga Shqipëria me 300 kg kanabis kapet në Mal të Zi

Të interpretosh me gjuhën e shpirtit, si shqiptaroamerikani Justin Gjata

OPINION

Jo rritje me %, por shumëfishim të pensioneve!/ Nga XHEVAT MUSTAFA

Si e “prishi zinë” kënga për Enverin?!/ Nga KRISTO MËRTIRI

Pse politika e Bankës së Shqipërisë është e cungët?/ Nga EVARIST STOJA

Dossier

Brenda “Titanikut” ndodheshin edhe tre shqiptarë! Historia e panjohur e vëllezërve korçarë që i mbijetuan katastrofës! Flet nipi i njërit prej të mbijetuarve

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta 2

Titujt kryesorë:

Tirana kërkon shkëputjen, Egnatia teston Partizanin

Bardheblutë nuk fitojnë që nga viti 2015 në Kukës, Shehi: Keqardhje, por sot i mundim

Dueli i peshave të rënda Mba-Duamena, Zekiç: Këtu, asnjë si Dinamo Zagreb

Erzeni trondit Dinamon, vërshojnë bidonët ndaj Di Biaxhos

Erzeni trondit Dinamon, vërshojnë bidonët ndaj Di Biaxhos

Interi stratosferik turpëron Milanin, Inzagi: U treguam forcën…

Muçi hero te Legia, shfryn kundër trajnerit serb

Barazimet në modë, dridhet stoli i Flamurtarit

Barcelona me 5 yje, Reali fiton me përmbysje

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

gazeta 1

Titujt kryesorë:

 

“Po anashkalohet bursa” , Berisha: Balluku, tender abuziv për energjinë

“Beleri të betohet”, Micotaqis: Nëse do ia ndalojnë do të ketë pasoja për Shqipërinë

Kë njihni si kryetar të PD-së? Bardhi i prerë: Për momentin s’ka. Rruga e Bashës, e gabuar

Balla paralajmëron: Largimi i punonjësve të inkriminuar nga radhët blu, nuk do të ndalë

Asgjësohen mbi 7 mijë bimë kanabis në disa qytete në veri, shpallen në kërkim 3 persona

Shqipëria, me numrin më të lartë të familjeve që nuk ngrohin dot shtëpitë

Hyn në fuqi udhëzimi për punësiminme përparësi të mjekëve të rinj, do të përjashtohen nga konkurrimi

sh-të përndjekurit, lista e re me emrat e 15000 përfituesve

Opinioni i Ditës

Sondazhi që tregon fundin e kazanit/ Nga SKËNDER MINXHOZI

Albini do ‘bie’ nëse bëhet si ata që e kritikojnë!/ Nga KIM MEHMETI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura