Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Ligji i ri i Qeverisë, si do përfitohet prona me 7501

Zbulohet ekspertiza e vrasjes në Bllok, Gaxha u qëllua me 4 plumba, dyshimet për komandon

Prokuroria sekuestron video-përgjimin e dytë, drejtori i Policisë: Nuk e kam takuar Alizotin

Basha e akuzon se po fabrikon prova, Rama: Po gënjen veten

Paketa e plotë fiskale, ulet tatimi për pagat dhe dividendi

Ligji në Kuvend, si do mbyllen kazinotë dhe pikat e basteve në qytete

Hakmarrje se e hoqi nga puna, i djeg makinën drejtoreshës

OPINIONE

E megjithatë, shteti i mafias ekziston MARK MARKU

Babale-Xhafaj, antiprova dhe ç’rrezikon PD FITIM ZEKTHI

Arsimi, ringritja nis me respektin për mësuesin PROF. SHEZAI RROKAJ

PANORAMA SPORT2

Ze Maria hap “zemrën”: Ja pse Tirana është në krizë

Kombëtarja përplaset në shtyllë, “agjërojmë” edhe me Jordaninë

Kuqezinjtë votojnë Mavrajn, kapiteni i ri i Shqipërisë merr pasaportë greke

Panuçi: Luajtëm mirë, por kemi nevojë për një fitore të madhe

PIKANTET/ Bllokohet ambulanca, trajneri kuqezi trembet nga “kasapët” jordanezë

Kombëtarja si amatore, jemi në rrugë pa krye Nga NEPTUN BAJKO

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.