Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Fond 2 miliardë USD për pronarët e të përndjekurit

Vajza e Azem Hajdarit rrëfen 20 vjet pas atentatit: Çështja le të rihapet, pse është ‘Vrasja e Shekullit’

Artan Fuga përplaset me Muç Nanon: Je blasfemist ndaj fesë, ja cila është ‘feja ime’

Salianji sqaron vetingun e ri: Hetim i thelluar i pasurisë së politikanëve

“Kappa Oil”, shqiptarja e vetme në panairin gjerman

Idrizi ikën nga koalicioni me PS, deputetët e PDIU qëndrojnë me Qeverinë

Shkreli: Si arkitekt do e restauroja Teatrin, por e mirëkuptoj Erion Veliajn

OPINIONE

Na ishte njëherë Shëngjini, Amazona e vogël e Adriatikut PREÇ ZOGAJ

Pasojat e ikjes në masë të mjekëve PROF. DR. FATMIR LAÇEJ

PANORAMA SPORT
2

Agolli: Shqipëria ua dhuroi fitoren skocezëve

Vata: Gafë me Bashën, por ja pse Panuçi nuk mund të shkarkohet

Trajneri nuk është lojtar i ndeshjes Nga BESNIK DIZDARI

10 formacione të ndryshme, ja pse Kombëtarja nuk ka balanca

Leksioni nga Kosova, pesë ndeshje pa pësuar dhe në krye të grupit

Italia fiton duelin e Shpresave, por Shqipëria bën me zemër… Milanin

Rrotacion për të tërë, Kupa si çlirim

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.