Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Pensionet e invaliditetit, shtesat për çdo kategori

Zbulohet skenari i PD e LSI në Kuvend, Balla: Vetingu i Bashës s’heton familjarët e politikanëve

Të përndjekurit, lista me 620 emrat e rinj të trashëgimtarëve që marrin këstin e dytë

Letra e KE për Teatrin: Ligji nuk shkel MSA, por duhet të ketë garë

E kritikoi i ati, vetëvritet me armë zjarri 13-vjeçar

Flet mjeku urolog: Zmadhimi i prostatës, mënyrat natyrale të trajtimit

PS i rrëzon dekretin Metës, Ahmetaj: Kazinotë jashtë qyteteve

OPINIONE

Parodia me vetingun e politikanëve GENC BURIMI

Azem Hajdari ishte dhe mbeti NJERI! BISLIM AHMETAJ

PANORAMA SPORT2

Skocia na bën “zbor”, lojtarët kundër Panuçit

Hysaj: Na dominuan, por e pësuam kur ndryshuam skemën

Kosova nderon Vokrrin me fitore në stadiumin e ri

Panuçi i paqartë, protesta e Memushajt pasqyrë e Kombëtares Nga NEPTUN BAJKO

Skënderbeu zbulon “Lilajn e ri”

Ze Maria shtrydh mbrojtjen dhe kërkon… Kupën

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.