Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 

panorama 9 shtator 2018

PANORAMA

UDHEZIMI I RI/ Shitja e apartamenteve para ‘92, sa do paguhet

Takimi me Albin Kurtin kundër ndryshimit të kufijve, Qosja: Berisha e ka mohuar Kosovën

Rama: Mua më mbron puna ime/ Basha dhe Bylykbashi për vetingun në politikë: Kush do largohet

Në Korçë/ Vendimi për pronat, kërcënohet gjyqtari

DY FAMILJET XHAFERRI DHE TROQE NGA VLORA DENONCOJNE ZHDUKJEN E TE AFERMVE TE TYRE PAS KTHIMIT NGA BELGJIKA

Zhduken në Vlorë dy emigrantët, denoncimi i babait: S’e pamë më pas telefonatës në 18 qershor

Ekspertët/Skadon afati i akreditimit, nis rivlerësimi i Universitetit të Tiranës

Opinion

Delet dhe pulat Nga Edmond Tupja

A ka ndryshuar politika e jashtme e SHBA-ve për Kosovën? Nga Veton Surroi

panorama sport 9 shtator 2018

PANORAMA SPORT

Rrëfimi i ish-trajnerit: Kristiani nuk është nën trysni prej meje

De Biazi: Panuçin e kam ndihmuar ndihmuar, ja pse vuan Hysaj

“Askush nuk ka pse të ndihet xheloz për raportin që kam me lojtarët, ju tregoj si mund të marrim pikë edhe kundër Skocisë”

///

Rudi Vata: Trajneri të qetësohet, nuk jemi si në Europian

BARDHEBLUTË/ “Xixa” te Tirana, Ze Maria ndëshkon Blazhevskin

TË KUQTË/ Partizani, Gega bën prova me Çinarin në formacion

FLAMURTARI/ Ribaj firmos në Vlorë, Daja: Pres gola nga Alvesh

LIGA E KOMBEVE/ Spanja, përmbysje magjike ndaj Anglisë

MIQËSORET/ Nejmar udhëheq Brazilin, Argjentina shkëlqen pa Mesin

SERIA A/ Fabregas, plani dimëror për regjinë e Milanit

BOKS/ Gjetan Keta kampion bote, mund një boshnjak

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.