Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Emrat e sekretarëve të rinj, përjashtohet deputeti

Zbulohen mesazhet e koduara për lidhjen, si ndryshoi Liberta Spahiu për Flori Mumajesin

Rama i kërkon takim për vetingun në politikë, Basha e refuzon: Ta votojmë

Shqipëria mund Izraelin, e nis me fitore falë Xhakës dhe Strakoshës

Të përndjekurit, lista shtesë me emrat që kanë gati paratë

Arrestohen vrasësit e Alket Muhos, vjehrri: Konflikte për hashashin

UET i dekadës së dytë” me 5 fakultete dhe shumë degë të reja

OPINIONE

Pesë arsyet e vetingut të Bashës MENTOR NAZARKO

Një pyetje e munguar për Thaçin ISLAM LAUKA*

PANORAMA SPORT
2

Strakosha monumental, Xhaka shpëton Panuçin

Shfryn italiani: Humba dy miqësore dhe më kryqëzuat si në finale Botërori

Goli i parë, Taulanti: Më tha babai të gjuaja nga larg

Stadiumi bosh, masa ekstreme dhe De Biazi protagonist, ja çfarë nuk u pa

Hysaj apatik, Shqipëria të gjejë ekuilibrat! Nga NEPTUN BAJKO

Kategoria I, Vllaznia nis misionin… Superiore

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.