Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Të përndjekurit, emrat që marrin këstin e dytë

Prostitucion me emrin e të atit, Elton Deda: Do ta heq imazhin e Ferdinand Dedës nga ajo vulë e ndyrë

Miratohet shpërblimi 33 milionë USD për pensionistët, Ahmetaj: Strehim çifteve të reja

PD kërkon ndryshimin e Kushtetutës, Basha: Veting për politikën

Me 1 ton kokainë në Spanjë, u bllokohen 5 milionë euro

Të arrestuarit në Shkodër, biznesmenë, artistë dhe kreu i PBDNJ

Denoncoi parcelat me hashash, gjendet i vrarë 43-vjeçar

OPINIONE

Misioni i LSI përballë një regjimi MONIKA KRYEMADHI

Hiqini armët “popullit”! NDUE DEDAJ

PANORAMA SPORT2

Grezda lë Kombëtaren, ja si ndryshon Shqipëria

Panuçi: Ishim në emergjencë, por tani do bëjmë kthesën

Përse Shqipërisë së Panuçit nuk i shqitet fantazma e De Biazit… Nga GËZIM SINEMATI

Shqiptarët në apel Nga YLLI AGA

Devi Muka drejtor, Halili “shkund” ekipin

Gjermania paqe me Francën, Lëv: Do t’i telefonoj Ozilit

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.