Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Kompensimi, skadon afati për 24 mijë pronarë

Rrëfimi i mikut të Izet Haxhisë: Qeni u kthye tek i zoti, kompromis me Berishën për “Hajdarin”

Policia në lagjet e ‘të fortëve’ të Shkodrës, bllokohen 5 makina të blinduara, 4 të arrestuar

Mesazhi i Bashës: Duhen zgjedhje me qeveri të çliruar nga krim

Sherri për lojën, vritet me thikë 14-vjeçar

Apeli i kreut të Hipotekës: Respektoni afatet ose do shkarkoheni

Teatri Kombëtar hap sezonin tek “ArTurbina” me “Tag”

OPINIONE

Kur frustrimi i opozitës sjell radikalizim MENTOR NAZARKO

Nënë Tereza e Shenjtë, lutu për ne…! FRANO KULLI

“Siguria” e fëmijëve dhe shkelja e lirisë së tyre AV. DENISA DAKA

PANORAMA SPORT
2

Tirana-Ze Maria, “divorcin” e mbajnë peng 140 mijë euro

Panuçi padit ish-presidentin, reagon Nishani: Ja çfarë do të bëj…

Mjaft me dënime kolektive, për dhunën duhet të hiqen pikët! Nga ARSEN HOXHA

Pashk Laska: Laçi është për titull, ja si u shit Uzuni

Çinari del në stërvitje, Partizani në provën e forcës

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.