Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Bonusi, Ahmetaj: Shtesë 5 për qind për pensionet

Baton Haxhiu: Pse Zogu dhe Esat Pasha u shpallën tradhtarë, koha që Kosova të bashkohet me Shqipërinë

Debati në Byro për ndryshimin e sheshit “Skënderbej”, Enveri: Ta bëjmë si në Paris

Ruçi flet për ndryshimet në Qeveri: Treguam përgjegjshmëri me Teatrin

Vrau gruan gjyqtare, humb kujdestarinë e fëmijëve

ima, Arjan Ferracaku Vrasja e biznesmenit në Shkodër, dyshime për gjobëvënie

Gruaja i djeg makinën pas divorcit për hakmarrje, arrestohet

OPINIONE

Shkodra si “Aventino” për opozitën AGRON GJEKMARKAJ

Marrëveshja me Serbinë nuk është jetike për Kosovën ISLAM LAUKA

PANORAMA SPORT2

Alvesh: Turqit më mbyllën në hotel, ja si u ktheva në Vlorë

Te psikologu prej stresit, Anderlehti “kuroi” Abazajn me një makinë luksoze

Kur trajneri i Shqipërisë ishte italiani Gianni de Biasi… Nga BESNIK DIZDARI

Alegri “çon” Vllazninë në Kazakistan

Kamza i beson stolin Klodian Duros

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVajza nga Dibra tregon pse organizoi vrasjen e prindërve dhe motrës: Nuk më lanë të martohem me...
Artikulli tjetërBorxhe qindra milionëshe, bashkitë në rrezik falimenti, KLSH: Hartoni plane për zgjidhjen

S'KA KOMENTE

Comments are closed.