Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Të përndjekurit, si do ndahen këstet e fundit

Opozita nis nga Shkodra bojkotin e komisioneve të Kuvendit, Xhafaj: Sulm agresiv kundër sigurisë

PS “ndez motorët” për zgjedhjet lokale, në Asamble do të ndryshohen sekretarët

Shtyhet votimi i ligjit për Teatrin, pritet ekspertiza nga Komisioni Europian

Shkarkohet drejtori i Burgjeve, emërohet Çipa

Flet mjeku kirurg: Rreziqet dhe trajtimi i arterieve karotide

Transferimet, rektori i UET: Mundësi e artë për studim më cilësor

OPINIONE

Larg duart nga Kosova e kosovarëve! SAMI REPISHTI, PHD

Rreth intervistës së një ish-hetuesi të Ministrisë së Brendshme LEKË TASI
PANORAMA SPORT

2

“Senatorët” kundër, Tirana i jep Ze Marias edhe një shans

Krizë tifozësh dhe ndeshje të dyshuara, Lorik Cana: Ja si shpëton kampionati shqiptar

Regjim kazerme, Panuçi ndal edhe pëshpërimat: Qepe!

Zbulohet buxheti, 1.2 milionë euro për Flamurtarin kampion

Qarri: Doja 7 pikë, ja pse e shkarkova Bledar Devollin

Presioni me rrogat, si “u lirua” Nimaga nga Skënderbeu

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSurprizë nga Italia, Zidan mund të marrë drejtimin e…
Artikulli tjetërTreni përplas makinën, vdesin dy gra. Rëndë dy fëmijë 5 dhe 7 vjeç

S'KA KOMENTE

Comments are closed.