Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Të përndjekurit, si do ndahen këstet e fundit

Opozita nis nga Shkodra bojkotin e komisioneve të Kuvendit, Xhafaj: Sulm agresiv kundër sigurisë

PS “ndez motorët” për zgjedhjet lokale, në Asamble do të ndryshohen sekretarët

Shtyhet votimi i ligjit për Teatrin, pritet ekspertiza nga Komisioni Europian

Shkarkohet drejtori i Burgjeve, emërohet Çipa

Flet mjeku kirurg: Rreziqet dhe trajtimi i arterieve karotide

Transferimet, rektori i UET: Mundësi e artë për studim më cilësor

OPINIONE

Larg duart nga Kosova e kosovarëve! SAMI REPISHTI, PHD

Rreth intervistës së një ish-hetuesi të Ministrisë së Brendshme LEKË TASI
PANORAMA SPORT

2

“Senatorët” kundër, Tirana i jep Ze Marias edhe një shans

Krizë tifozësh dhe ndeshje të dyshuara, Lorik Cana: Ja si shpëton kampionati shqiptar

Regjim kazerme, Panuçi ndal edhe pëshpërimat: Qepe!

Zbulohet buxheti, 1.2 milionë euro për Flamurtarin kampion

Qarri: Doja 7 pikë, ja pse e shkarkova Bledar Devollin

Presioni me rrogat, si “u lirua” Nimaga nga Skënderbeu

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.